Individuálně

Můžete si také objednat individuální sezení s Michaelou Sklářovou - koučkou a vyškolenou terapeutkou metody životní konstelace, lektorkou balijské energetické jógy a čchi-kung.

  • koučink -  vynikající nástroj sebepoznání, seberozvoje a jasnosti v životě, který napomáhá k urovnání si myšlenek, priorit a konkrétních akcí v oblasti zdraví, práce, kariéry, sexuality, životních změn, partnerských krizí atd. Úvodní sezení trvá 90 minut. Následující sezení se vyvíjí podle motivace klienta. Každé sezení trvá 1,5 hodiny. 

  • Cena:  

            1 sezení - 1 500 Kč  (úvodní koučink)

            3 sezení - 4 500 Kč   (měsíční koučink / vždy 1x za týden)

            6 sezení - 10 800 Kč (intenzivní koučink / na 3 měsíce 1x za 14 dní nebo půl roku 1x za měsíc)  

            12 sezení - 36 000 Kč (transformační koučink / 1x za měsíc) 

 

  • konstelace - metoda, která pomáhá uspořádat vztahy na mnoha rovinách: osobní, zdravotní, partnerské, pracovní, finanční, spirituální. Ženám i mužům každého věku či vzdělání může pomoci vyřešit jejich minulost i současnost. Může jim názorně ukázat souvislosti mezi vztahy v rodině nebo v jiných systémech i to, jak tyto vztahy ovlivňují jejich vlastní život. Michaela se zaměřuje především na práci s " dětským vědomím" tzv. vnitřním dítětem, jeho vývojovými fázemi. 

  • Cena: 1 500 Kč - 2 max. 2,5 h podle náročnosti tématu

 

Michaela Sklářová

 

 

 

Novinky

Jóga vám zajistí krásné tělo a jasnou mysl.

20. 8. 2017
Jóga vám zajistí krásné tělo a jasnou mysl.

Jóga a čchi-kung se v dnešní uspěchané době těší velké oblibě. Díky ní si zlepšíte držení těla, naučíte se správně dýchat, zpevníte svaly zad a celé postavy.


Můžete vyzkoušet různé formy cvičení jógy, např. energetické, dynamické, relaxační, strečink, meditační aj. 


Pravidelné cvičení má pozitivní vliv nejen na tělo, ale i na mysl. Jóga i čchi-kung nabízí komplexní systém technik, které spojují fyzickou, duševní i duchovní rovinu. Zajišťují, že se trvale cítíme spokojeni, v harmonii a těšíme se plnému zdraví.


Oba styly cvičení jsou velmi vhodné jak pro ženy, tak i muže každého věku.

Navštivte naše pobyty na Bali nebo kurzy cvičení  v Praze a vyberte si z naší nabídky.

Navraťte své tělo do stavu vnitřní harmonie a rovnováhy!

15. 8. 2017
Navraťte své tělo do stavu vnitřní harmonie a rovnováhy!

Hluboká moudrost lidského těla přesně ví, co kdy a jak udělat a přirozeně se snaží navrátit do stavu vnitřní harmonie a rovnováhy.

Především správné dýchání a systematické uvolnění těla přináší hluboké zklidnění mysli, rozpouští stres a přebytečná napětí v těle.

Např. jóga učí správnému dýchání a uvolnění mysli. Tím se zlepší cíleně činnost srdce, plic a všech vnitřních orgánů, koncentrace a paměť, zvyší se sexuální energie a vnitřní uvolnění.

Jóga může také pomoci lidem, kteří trpí různými fyzickými nebo psychickými problémy jako jsou např. nespavost, stres, únava, vyčerpání, vysoký krevní tlak, astma, bolesti hlavy, zad a páteře aj.


Naučte se v našich kurzech, jak ovládat své tělo, správně dýchat a zbavovat tělo průběžně stresu a napětí.

Cvičení pro zlepšení zdravotního a psychického stavu!

10. 8. 2017
Cvičení pro zlepšení zdravotního a psychického stavu!

Dnešní moderní a bohužel často hektický život nás ve velké míře vystavuje stresu, strachu a napětí, proto se lidé západního světa stále více a více obrací k alternativním způsobům léčení a odpočinku.

Mezi tyto způsoby patří např. komplexní metoda pro zdraví a dlouhověkost zvaná balijská energetická jóga.

Lidé se na vlastní kůži přesvědčují o zázračných účincích těchto relaxačně-léčebných cvičení. Zájem o ně neskutečně vzrůstá...

Navštivte naše pravidelné kurzy cvičení pro zlepšení zdravotního a psychického stavu.